Wyznaczamy kierunek. Bądź z nami.
Katalogi Produktów ( Product Catalogs )
O FIRMIE PARTNERZY SERWIS KARIERA KONTAKT

Z przyjemnością informujemy, iż firma Lifemed Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem firmy TERASON w Polsce.

Masz pytanie?
Zadzwoń:
(+48) 22 862 83 75
(+48) 22 862 83 76

Napisz:
biuro@lifemed.com.pl

O firmie

Lifemed Poland 

Wyznaczamy kierunek.

Firma Lifemed Poland działa na Polskim rynku szpitalnym już od ponad dekady zaspokajając wyszukane potrzeby naszych klientów. Stawiamy na jakość i dlatego w naszej ofercie znajdują się tylko najlepsze światowe firmy, które inwestują w innowacyjność aby uczynić świat jutra lepszym.

Firma Lifemed podąża za trendami w nowoczesnym zarządzaniu biznesem, dlatego chcielibyśmy uczynić współpracę z naszymi klientami jeszcze głębszą i przynoszącą więcej korzyści w przyszłości obu stronom. Także pozyskiwanie nowych partnerów jest niezwykle ważne w naszej strategii, dlatego w wielką chęcią staramy się oferować medyczne rozwiązania na rynku komercyjnym, również dla prywatnego biznesu, który rozwija się w zawrotnym tempie.

Nowoczesność to słowo, z którym się utożsamiamy, dlatego posiadamy w naszej ofercie pionierskie produkty, a także wdrażamy dla naszych klientów nowe usprawnione metody kompleksowej obsługi technicznej i sprzedażowej.

Ale sprzedaż to nie wszystko, stąd Lifemed pomaga organizacją charytatywnym i bierze udział w badaniach klinicznych pośrednicząc w ulepszaniu kolejnych produktów naszych partnerów po to by spełniały one wysokie wymagania polskich klientów.

W każdej sferze naszej działalności ciągle staramy się modernizować, dlatego też niezwykle ważny jest dla nas feedback od naszych klientów zarówno tych wielkich jak i tych małych, nie różnicujemy ich, ponieważ często mają oni zupełnie odmienne spostrzeżenia, które pomagają nam się lepiej dostosować do potrzeb Polaków.

Lifemed jest firmą założoną w 2002 roku, będąca w 100% firmą o kapitale Polskim. U podstaw jej powstania leżała chęć pomocy, ambicja, niezależność, silne dążenie do uczynienia świata lepszego i lepiej przygotowanego na wyzwania jutra. Rodzinna firma szybko rozwijała swoją ofertę stopniowo pozyskując coraz bardziej szanowanych i renomowanych partnerów biznesowych. Kilka lat po powstaniu firma posiadała szerokie grono klientów w całym kraju, ale to nie oznaczało spoczynku na laurach.

Inwestycje w kadrę zawsze były priorytetem, ponieważ dobry, kompetentny zespół jest kluczem do sukcesu na rynku. Struktura zatrudnienia to mieszanka doświadczenia i młodości, nie mniej ciągle firma jest otwarta na ludzi ambitnych i zaangażowanych w pracę chcących osiągać wysokie cele moralne i zawodowe.

 

Zapraszamy do współpracy.