Wyznaczamy kierunek. Bądź z nami.
Katalogi Produktów ( Product Catalogs )
O FIRMIE PARTNERZY SERWIS KARIERA KONTAKT

Z przyjemnością informujemy, iż firma Lifemed Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem firmy TERASON w Polsce.

Masz pytanie?
Zadzwoń:
(+48) 22 862 83 75
(+48) 22 862 83 76

Napisz:
biuro@lifemed.com.pl

Partnerzy

SPACELABS HEALTHCARE
Założony przez dwóch inżynierów, powstał aby stworzyć system monitorujący pracę serca i telemetrię dla astronautów NASA w latach sześćdziesiątych. Brał udział w misjach Apollo i Gemini zyskując reputację czołowego producenta sprzętu medycznego w Stanach Zjednoczonych. Dziś Spacelabs Healthcare oferuję produkty monitorujące pacjenta wraz z centralą, aparaty do znieczulenia, diagnostykę kardiologiczną.
SECHRIST
Sechrist został założony 35 lat temu przez Rona Sechrista, inżyniera medycznego, którego pasją była praca nad rozwojem nowoczesnych technologii ratujących życie. Dziś jest numerem jeden na świecie w sprzedaży jednomiejscowych komór hiperbarycznych, posiada najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze komory do terapii tlenowej. Najwyższe standardy wykonania przekładają się na niezawodność, a ta z kolei na zaufanie klientów z całego świata.
CAREFUSION
Carefusion powstało w 2009 roku po odłączeniu od Cardinal Health, to firma zatrudniająca ponad 16 tysięcy ludzi na całym świecie, których pasja do medycyny i energia do udzielania pomocy chorym ma uczynić świat jutra lepszym już dziś. Respiratory CareFusion to bezpośredni następcy niezastąpionych i wyjątkowo wydajnych respiratorów Viasys, które zmieniły standard światowy. Cele firmy to m.in. tworzyć urządzenia ratujące życie niepowodujących utraty komfortu pacjentów równocześnie zachowujących wysoką jakość, niskie koszty obsługi i napraw.
MAMMENDORFER INSTITUT FUR PHYSIK UND MEDIZIN
Bawarska firma od 1982 roku zajmuję się produkcją niszowego sprzętu medycznego głównie monitory, pompy i akcesoria do aparatów MRI. Ta niewielka firma charakteryzuje się bardzo młodym zespołem naukowców, inżynierów i techników, o bardzo wysokiej ambicji i innowacyjności. Systemy monitorowania Tesla są poręczne i bardzo precyzyjne dlatego cenią je lekarze i pacjenci z całej Europy.
TERASON

Amerykański Terason jako pierwszy stworzył microchip dedykowany do przetwarzania obrazu USG, a dziś jest innowatorem miniaturyzacji w obrazowaniu. Kardiologia, chirurgia naczyniowa, radiologia zabiegowa, endokrynologia, zabiegi układu mięśniowo-szkieletowego, chirurgia estetyczna to tylko niektóre zastosowania dla produktów Terason, który największy rozgłos zyskał dzięki rewelacyjnym rozwiązaniom do wprowadzania igieł w regionalnej anestezji (ENV). Pozyskując najlepszych amerykańskich naukowców i techników Terason ma ambicie i możliwości aby stać się liderem w wyspecjalizowanych urządzeniach w ultradźwiękowym obrazowaniu.