Wyznaczamy kierunek. Bądź z nami.
Katalogi Produktów ( Product Catalogs )
O FIRMIE PARTNERZY SERWIS KARIERA KONTAKT

Z przyjemnością informujemy, iż firma Lifemed Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem firmy TERASON w Polsce.

Masz pytanie?
Zadzwoń:
(+48) 22 862 83 75
(+48) 22 862 83 76

Napisz:
biuro@lifemed.com.pl

XPREZZON

 

XPREZZON

Przyszłość łączności lekarzy z danymi pacjentów rozpoczyna się tutaj. Monitor XPREZZON firmy Spacelabs Healthcare łączy sprawdzoną wydajność z jedynym w swoim rodzaju połączeniem kształtu i funkcjonalności. Lekarze korzystają z pełnego dostępu do najważniejszych informacji wszędzie tam, gdzie mają mobilny dostęp, i o dowolnej porze.

Zgodność z aktualnymi trendami
Na ekranie o wysokiej rozdzielczości wyświetlane są wyraźne i bogate wizualnie trendy aplikacji Custom Trends, które umożliwiają szybszą i opartą na bardziej wyczerpujących informacjach ocenę stanu pacjenta. W zależności od potrzeb obserwacji, rodzaju procedury i protokołów klinicznych, za pomocą jednego dotknięcia, lekarze mogą uzyskać dostęp do różnych widoków trendów. Trendy mogą być stale wyświetlane na monitorze przyłóżkowym, tak aby aktualizacja najważniejszych informacji dotyczących pacjenta odbywała się w czasie rzeczywistym. Można również dopasować wielkość trendów i ustawić je zgodnie z preferencjami, dzięki czemu lekarze pracują na własnych, niepowtarzalnych niestandardowych widokach.

Dostęp
Informacje o pacjencie na palmtopie lekarza. Niepowtarzalna możliwość przeglądania monitorowanych danych pacjenta wszędzie tam, gdzie możliwy jest mobilny dostęp. Lekarze mają dostęp do danych pacjenta zarówno w szpitalu, jak i poza nim. Innowacyjna aplikacja ICS XPREZZ™ firmy Spacelabs zapewnia niezwykłą swobodę i pewność — dostęp do danych pacjenta z mobilnego urządzenia lekarza.

Jasność sytuacji
Elegancki, pozbawiony ramki wyświetlacz wyposażony jest w zintegrowane, dobrze widoczne kontrolki alarmowe LED. Świecą one zarówno z przodu, jak i z tyłu, ułatwiając lekarzowi identyfikację monitora, na którym występuje alarm, w pełnym ruchu miejscu leczenia.

Połączenie
Monitor XPREZZON pozwala osiągnąć nowy poziom łączności, chroniąc jednocześnie nakłady, które klienci przeznaczyli na poprzednie generacje systemów monitorowania pacjenta i systemów informacyjnych firmy Spacelabs. Monitor XPREZZON jest w pełni zgodny ze starszymi wersjami i stanowi płynne przejście między platformami. Wyposażony jest w intuicyjny ekran dotykowy z interfejsem użytkownika,, uniwersalny dla wszystkich monitorów pacjenta firmy Spacelabs, ułatwiający naukę obsługi i zapewniający ciągłość przepływu pracy.

Wielozadaniowość
Monitor XPREZZON zapewnia łatwy dostęp do danych pacjenta, otwierając przed lekarzem szeroką „bramę informacyjną” w miejscu opieki. Opcjonalna konfiguracja z dwoma wyświetlaczami, obsługiwana prze aplikację Dynamic Network Access™ (DNA) firmy Spacelabs, umożliwia wyświetlanie wyspecjalizowanego, pełnoekranowego widoku informacji fizjologicznych oraz podłączenie dodatkowego ekranu dla wykresów i innych aplikacji klinicznych, co eliminuje konieczność instalowania dodatkowego komputera przy łóżku pacjenta.

Załączniki

Broszura XPREZZON

 
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszą firmą.